Sėkmės istorijos

Statant namą pačiam, galima valdyti statymo procesą, vykdyti darbų procesų kokybę. Tuo tarpu perkant jau pastatytą objektą, galima sulaukti nemalonių netikėtumų dėl paslėpto broko. Ekonomiškiausias šiai dienai variantas yra karkasinio namo statyba. Tokio pasirinkimo privalumai yra žema kaina, pakankamai šiltas - nereikalauja papildomo apšiltinimo bei greita statyba.
02 Oct.NTbumas
Sveiki, Patarimo reikia ar pigiau pasistatyti namą ar pirkti pastatyta. Iki 100kv.m Gal kažkas domėjosi ar žino iš patirties?Dėkui
02 Oct.Nijolė
Sveiki, mes tik norim padėkot kad matytų visi. Mes patalpinome į jūsų puslapį savo skelbimą ir labai greitai sulaukėm skambuęių. Tai tegul žino visi, kad nebūtinai reikia dėt brangius skelbimus ten kur už 10Eurų ir panašiai, mums užteko pas jus nemokamai ir sulaukėm pirkėjo. Taigi ačiū jums bumas labai. Ir visi žinokit neleiskit pinigų brangiems skelbiu skelbimams, mūsų manymu užtenka parašyti į bumo svetainę. Su pagarba Adelė ir Rimas J.
05 Aug.Adelė ir Rimas
Hidro izoliacija skirta apsaugoti statinio konstrukcijas nuo drėgmės poveikio. Ji atliekama prieš plytelių klijavimą, glaistymą ar kitos dangos įrengimą. Tam naudojamos specialios juostos (kampams) ir tam skirtas mišinys (vizualiai panašus į tirštus dažus).
12 Jul.NTbumas
Sveiki, kas yra hidroizoliacija vonios kambariui, ir kaip ją reikia daryti?
05 Jul.Aidas
Neturėtų kilti problemų, nes buitinės technikos matmenys yra standartizuoti, todėl baldų gamintojai į tai atsižvelgia. Tik reikia atkreipti dėmesį, kokią pavyzdžiui indaplovę norėsite įkomponuoti, nes jos yra keleto standartų.
30 May.NTbumas
Jei uzsakineji virtuve Ikejoj, o buitine technika kitur, tai ar nekils problemu ja idedant?
30 May.Julija
Šeškinės mikrorajonas nėra pats seniausias Vilniaus mieste nei pagal pastatymo metus, nei pagal gyventojų amžių. Teisingai, jo užstatymas palyginti tankus, todėl naujiems gyvenamiesiems projektams vietos mažoka. Jei kalbėti apie komercinės paskirties pastatus, tai jiems vis dar sėkmingai surandami sklypai. Štai jums naujausias to pavyzdys - administracinis komercinis statinys prie LNK televizijos Ukmergės gatvėje. Jei analizuotume paminėtus straipsnius, tai darant prielaidas, reikia atkreipti dėmesį kokios reklamos šmėžuoja šalia teksto ir kas pašnekovai. Dažnai tokiais būdais formuojama visuomenės nuomonė, o tai reiškia, kad galimai naujus projektus atstovaujantys subjektai gali teigti, esą senesni rajonai yra blogis, tokiu būdu orientuojant būsimus pirkėjus dairytis naujos statybos butų. Kad gyventojai masiškai skųstųsi Šeškinės mikrorajonu, dar neteko girdėti.
25 May.NTbumas
Laba diena. Internete ir per televiziją buvo paskelbtas, kad Vilniaus Šeškinės rajonas yra neperspektyvus. Norime paklausti, ar iš tikrųjų taip yra, ar tai eilinis interesų kovos būdas paskelbti tokias naujienas? Iš anskto dėkingas. K.
01 Apr.Kęstutis B.
Norim perklijuoti tapetus, bet pastebėjom, jog nuplėšus senus siena drėgna ir su pelėsiu. Kaip išnaikinti pelėsį?
08 Jan.Rasa
05 Jan.NTbumas
Sveiki. Kokį laminatą patarsite pasirinkti šildomoms grindims?
04 Jan.Viktoras
Labas specai. patarkit kokias grindis deti. laminatas ar parketlentes. Kaina nesvarbu...
16 Oct.Apie laminata
Laba diena, su vyru ruošiame namo projektą, tiksliau deriname su architektu ir aišku ginčinamės kokį šildymo būdą pasirinkti individualiame name. Perskaitėme jūsų straipsnį apie šildymo sistemas, tačiau neminite rekuperacinio ir geoterminio? Kodėl? Ar tokie šildymai neverti dėmesio? Dėkuj, Jurga.
30 Sep.Jurga
Sveiki, per kiek laiko sutvarkomi pirkimo pardavimo dokumentai pas notarą parduodant butą. Ačiū.
03 May.Ania
Pasidalinti savo istorija
Name*
Email
Klausimas*
Captcha*
Click on the image to refresh the captcha.Please enter characters depicted on the image.
Sign in
Username
Password
Forgot your password?Remind