Sodyba Aukštadvaryje ant ežero kranto, Pušyno

430 000,00 €
 • 25965 kv.m
Aprašymas:
Sodybą sudaro du žemės sklypai, gyvenamasis namas, penki kaimo turizmui pritaikyti gyvenamieji pastatai, dvi pirtys, du ūkiniai pastatai, dvi lauko stoginės su židiniais, sporto aikštelė su gumine danga, kubilas, du lieptai į ežerą. Bendras pastatų plotas 965 kv.m. Yra visi miesto inžinieriniai tinklai: elektra, vanduo, kanalizacija.
Kaimo turizmo sodyba pastatyta 2002-2007 metais.
Žemės sklypų plotai 0.7081 ha ir 0.5851 ha, viso 1.2932 ha. Abu žemės sklypai turi ežero pakrantę, bendras pakrantės ilgis 82 m. Teritorija sutvarkyta: auga dekoratyviniai medžiai, vaismedžiai, krūmai, gėlės, keliai asfaltuoti, išklotos trinkelės, įrengtas lauko apšvietimas, suoliukai, laužavietės, vaikų žaidimo aikštelės ir t.t.
Žemės sklypas 0.7081 ha ir jame esantys pastatai:
Gyvenamasis namas yra dviejų aukštų mūrinis pastatas su rūsiu, bendras plotas - 239 kv.m. Namas statytas 1981m. 2007 metais namas buvo kapitaliai suremontuotas, apšiltintas, pakeisti langai į plastikinius, padarytas geoterminis šildymas. Name grindys – parketas, parketlentės, durys – medinės, sienos ir lubos dažytos.
„Renginių salė“. Karkasinis, vieno aukšto su mansarda kaimo turizmo pastatas su renginių sale. Bendras plotas 154 kv.m. plius didelė, apie 80kv.m. įstiklinta terasa. Pirmame aukšte yra salė, priešsalė, virtuvė, tualetai, mansardiniame aukšte yra trys keturviečiai kambariai. Šildymas elektra arba židiniu. Yra kondicionierius.
„Baltas namelis“. Sublokuotas, mūrinis, vieno aukšto su mansarda kaimo turizmo pastatas. Bendras plotas 100 kv.m. Dviejų numerių namas yra su atskirais įėjimais. Pirmame aukšte dvivietis kambarys su virtuve, dušu, wc, TV, WI-FI, terasa. Antrame aukšte keturvietis kambarys su virtuve, dušu, wc, WI-FI. Šildymas elektra arba židiniu.
„Pirtis“. Vieno aukšto rąstinis pastatas su pagalbinėmis (sandėliuko) patalpomis.Bendras plotas 66 kv.m.
„Namelis dviems“. Vieno aukšto nedidelis, rąstinis namelis. Bendras plotas 32 kv.m. Jame yra kambarys, mini virtuvėlė, dušas/wc, židinys, terasa, TV, Wi-Fi.
Lauko pavėsinė su židiniu. Supynės. Lieptas į ežerą.
Sklypas ribojasi su Navo ežeru 37 m.
Žemės sklypas 0.5851 ha ir jame esantys pastatai:
„Namas Nr.1“. Rąstinis vieno aukšto su mansarda gyvenamasis namas, bendras plotas 144 kv.m, apšiltintas. Namas kalno papėdėje, prie pušynėlio. Pirmame aukšte yra du numeriai su atskirais įėjimais iš terasos. Kiekviename numeryje - 2 kambariai, dušas/wc, židinys, kuris vakarais gali suteikti jaukumo ir šilumos. Antrame aukšte yra 2 keturviečiai kambariai, 1 trivietis ir 1 dvivietis. Prie kiekvieno kambario - balkonai, iš kurių atsiveria gražus kraštovaizdis. Šildymas elektra arba židiniu.
„Namas Nr.2“. Rąstinis vieno aukšto su mansarda kaimo turizmo pastatas, bendras plotas 120 kv.m. Pirmame aukšte yra virtuvėlė, dušas/wc, židinys, palydovinė TV, Wi-FI, terasa.
Antrame aukšte - 2 keturviečiai miegamieji, wc.
“Pirtis su sale”. Vieno aukšto rąstinis pastatas ant ežero kranto, bendras plotas 74 kv.m.
Sklypas ribojasi su ežeru.
Telefono numeris
868622463
Pasiūlymas
Parduoda
Plotas
965 kv.m
Sklypo plotas
129 a
Viso aukštų
2
Kambarių skaičius
25
Būklė
Pilnai įrengtas
Statybos metai
2007
Statinio konstrukcija
Mūrinis
Energetinė klasė
B klasė
Šildymas
Geoterminis
Skelbimo Nr.
2758N208
Data
2020.01.13
Papildoma informacija
Privalumai
 • Rūsys, sandėliukas
 • Nauji langai
 • Su baldais
 • Arti vandens telkinys
Vieta
Valstybė
Lietuva
Apskritis
Vilniaus apskritis
Gatvė
Pušyno
Gyvenvietė
Aukštadvaris
  • Įvertintas:0
  • Viso balsavo:0
 • Saugoti PDF formatuSaugoti PDF formatu
 • Netinkamas skelbimasAtšaukti
 • 150Peržiūrėta
Draugo vardas*
Draugo el.paštas*
Vartotojovardas
El.paštas
Žinutės tekstas
Apsaugos kodas:*
Atnaujinti aspaugos kodą - spausti paveikslėlį.Įrašykite simbolius
Negalime parodyti objekto adresu (Sodyba Aukštadvaryje ant ežero kranto, Parduoda, 430 000,00 €, 25, Lietuva, Vilniaus apskritis, Pušyno, Aukštadvaris) kadangi Google street view savo duomenų bazėje neturi tokios informacijos.
Nurodykite priežastį
Įkeliama...
Norite atšaukti veiksmą?
Prisijungti
Vartotojovardas
Slaptažodis
Pamiršote slaptažodį?Priminimas